Shitet Apartament 2+1+2 Poste Parkimi- Ali Dem

216.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 29 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1+ 2 poste parkimi për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Ali Demit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
Siperfaqa bruto 98.30 m2
Siperfaqa e verandes 23.37 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Verandë
• E mobiluar
• Me Hipotekë
• 1 Depo
• 2 Poste Parkimit përfshira ne çmim,

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21302
Çmimi: 216.000 €
Madhësia e Lotit të Pronës: 98.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA