Shitet apartament 2+1+2 te sheshi selvia

190.000 €
Sheshi selvia, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • PĂ«rditĂ«suar mĂ«:
  • 4 Tetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 87.00 m2

Përshkrimi i pronës

Te sheshi Selvia 🏢Pallat i ri 2017( 8 katësh) Sipërfaqje bruto: 97.5m2
Sipërfaqje neto: 87.2m2
Kati 6
Orientimi Jug-Lindje Organizimi i brendshëm:
Salloni
Kuzhina
2 Dhoma giumi
2 Tualete
Ballkon Sistem chiller ngrohje-ftohje
Grila veneciane + dopio xham I mobiluar dhe i investuar 🔖Për ta vizituar kontaktoni: 📲+355 68 446 2134
Address: Sheshi selvia
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20866
Çmimi: 190.000 €
Madhësia e pronës: 87.00 m2
Bedrooms: 2
Banjo: 2

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
216.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Krahasoni Listimet

ANDI XHEKA