SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE SHESHI SELVIA

185.000 €
Selvia, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 24 Mars, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • Not Available Garazhe
  • 88.00 m2

Përshkrimi i pronës

Shitet Apartament 2+1+2 te sheshi Selvia.

Pallat i ri 2017( 8 katësh)

Sipërfaqje bruto: 97.5m2
Sipërfaqje neto: 87.2m2
Kati 6
Orientimi Jug-Lindje

Organizimi i brendshëm:
Salloni
Kuzhina
2 Dhoma giumi
2 Tualete
Ballkon

Sistem chiller ngrohje-ftohje
Grila veneciane + dopio xham

I mobiluar dhe i investuar
60 000 euro investime me fatura

Për ta vizituar, na kontaktoni!

Address: Selvia
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20242
Çmimi: 185.000 €
Madhësia e pronës: 88.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka