Shitet Apartament 2+1+2 – Unaza e re

131.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 14 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 106.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës re pranë Nela 5.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe: 106m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe 2 Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkone
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni !

Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21387
Çmimi: 131.000 €
Madhësia e pronës: 106.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 106.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj