Shitet Apartament 2+1+2+2 poste parkimi- Rruga Dajtit

130.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 11 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 90.00 m2

Përshkrimi i pronës

Shitet Apartament 2+1+2+2 poste parkimi
Apartamenti ndodhet në Rezidencen Lugano II, rruga e Dajtit

Informacion:
Siperfaqe totale 90 m2
Siperfaqe Neto 78 m2

Kati 4 Jo i fundit

Organizimi i brendshëm:
Salloni dhe Ambienti gatimit.
2 Dhoma gjumi.
2 Tualete
1 Ballkon
E mobiluar
Me hipoteke
Sistem chiller
Parket
Punime gipsi

2 poste parkimi

Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21396
Çmimi: 130.000 €
Madhësia e pronës: 90.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 90.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA