Shitet Apartament 3+1 – Kompleksi E-88

176.662 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 5 Shkurt, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 141.33 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Laprakës kompleksi E-88

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 141.33 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete / depo
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë përfundimtare
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

1250 Euro/m2

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21706
Çmimi: 176.662 €
Madhësia e pronës: 141.33 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 141.33 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 3
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka