Shitet Apartament Duplex 3+1+2 – Golem

156.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
SHITUR

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 15 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 130.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament duplex 3+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Golem, vija e dytë e plazhit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3-4
• Siperfaqe: 130m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• E mobiluar

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21255
Çmimi: 156.000 €
Madhësia e pronës: 130.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 130.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 3
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Andi Xheka

Agent

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj