Shitet Apartamenti 1+1 – Grand Gallery

94.500 €
Yzberisht, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
SHITUR

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 11 Prill, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 66.60 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit, Grand Gallery

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 10
• Siperfaqe: 66,6 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• E Mobiluar
• Me ashensor

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: Yzberisht
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21914
Çmimi: 94.500 €
Madhësia e pronës: 66.60 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 66.60 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska