Shitet Apartamenti 1+1 – Lion Park II

asllan rusi, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 20 Mars, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 62.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar një pafundesi zgjedhjesh të përshtatura për ju. Ndodhet përball Asllan Rusit.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 62,39 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh

Lion Park Residence do t ju ofroje gjithçka ju nevojitet, cilësi elitare ndërtimi,
 5 ashensore,
 Fasada te termoizoluara
 Veshjet e mureve dhe ndares janë me gips,
 Lartësi kati 3.1 metra,
 Xhamat termoizolues triplex,
 Siguri 24 ore,
 Mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, ambiente sherbimesh,

Për më shumë informacione na kontaktoni!

Address: asllan rusi
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22060
Madhësia e pronës: 62.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 62.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA