Shitet Apartamenti 1+1 – Urban Gate

85.050 €
bulevardi kashar, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 16 Mars, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 81.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Rrugën Bulevardi Kashar Tiranë. Kompleksi Urban Gate

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 81m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh / faza Tulles
• Me ashensor

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

1050 Euro/ m2

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: bulevardi kashar
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21981
Çmimi: 85.050 €
Madhësia e pronës: 81.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 81.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Ari Toska

Konsulet imobilar

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka