Shitet Apartamenti 2+1 – Astir

E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 29 Mars, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 72.50 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit pranë 2 Palmave

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 72.5 m2 • Orientimi Jug Lindje

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
•  2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• E mobiluar
• Me ashensor
Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: astir
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22127
Madhësia e pronës: 72.50 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 72.50 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

user image

Ari Toska

Konsulet imobilar

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj