Shitet Apartamenti 2+1 – Brryli

128.000 €
rruga hoxha tahsim, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
SHITUR

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 11 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 80.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Rrugën Hoxha Tahsimi

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4
• Siperfaqe: 80 m2
• Orjentimi veri lindje perendim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• pa ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute
• Me certifikat pronsie

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: rruga hoxha tahsim
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22066
Çmimi: 128.000 €
Madhësia e pronës: 80.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 80.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj