SHITET PENTHOUSE – UNAZA E RE

240.000 €
Unaza e re, Astir, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 22 Prill, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 234.00 m2

Përshkrimi i pronës

Super Penthouse për Shitje te Unaza E Re

•Sipërfaqje totale: 234.25m2
•Sipërfaqje verande: 113.19m2
•Sipërfaqje apartamenti: 121.06m2

Totalisht e mobiluar dhe e investuar me detaje

Ndodhet në katin e 9 të fundit në pallat të ri
Organizuar në 2 dhoma gjumi + 1 sallon dhe 2 tualete
Elektrike dhe hidraulike të reja
Sistem kamerash
Sistem chiller
Parket druri
Ndriçim led në shtëpi dhe në verandë , spote tavane te varur

2 poste parkimi në -1 të cilat janë me qepen elektrik preferencial

Për ta vizituar, kontaktoni!

Address: Unaza e re, Astir
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20627
Çmimi: 240.000 €
Madhësia e pronës: 234.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

118.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
83.000 €
Apartamente
E Disponueshme
230.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj