SHITET- SUPER APARTAMENT LUKS

210.000 €
Yzberisht, Tiranë, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
Luxury

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 12 Dhjetor, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 2 Garazhe
  • 200.00 m2
  • Viti i Ndërtimit: 2012

Përshkrimi i pronës

Apartamenti është i pozicionuar në YZBERISHT
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit : 200m2
• Kati i 8.

Apartamenti disponon:
• Ambient Ndenje.
• Ambient gatimi.
• 4 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 2 Ballkone.

Cilësime të tjera:
• Totalisht I mobiluar luxury
• Me parket
• Sistem kondicionimi.
• Elektroshtëpiaket të markave të fundit.
• Sistemi I ngrohje ftohjes, Chiller Inverter Emmeti (made in Italy)
•Sistemi ventilimit qendror 24/24 ore me rekuperator Zehnder ne cdo dhome. Eficence
rekuperimi 90%. (Made in Germany)
•Sistemi qendror i aspirimit te pluhurave Emmeti (made in Italy)
•Sistemi panelit diellor me depozite uji te ngrohte 600 lt dhe dy panele tubolare.
•Impianti filtrimit te ujit me kripe
•Termoizolim 5cm lesh guri nga brenda ne te gjithe muret anesore (edhe me komshinjte) si dhe
ne gjithe tavanin.
•Veshje e te gjithe mureve te tavanit, te jashtme (dopio gips) dhe te brendshme me gips
•Kangjellat e ballkoneve te gjitha duralumin.
•Dritaret PVC me tre xhama dhe xham te jashtem termik (made in Germany)
•Sistem elektrik ngrohje nga dyshemeja per te dy tualetet.
•Lavatrice, tharese MIELE (Made in Germany)
•Grilat me elektromotor
•Parketi, dyert e brendshme (made in Germany)
•Dera e jashtme e blinduar Klamizo (made in Italy)

Për një vizitë në pronë na kontakto!

Address: Yzberisht, Tiranë
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 19879
Çmimi: 210.000 €
Madhësia e pronës: 200.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 175.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 4
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA