Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1+depo për shitje
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes se re prane Doganes

Informacion mbi apartamentin:
* Kati 7
* Siperfaqe: 108 m2
* Orientimi Jug lindje

Organizimi i brendshëm:
* Salloni dhe Ambienti gatimit.
* 2 Dhoma gjumi.
* Tualet
* Ballkon
* Bosh
* Depo
* Me ashensor
* Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO90
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 39
Sip. Totale 108 m2
Sip. Toke 108 m2
Kati 7