Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Univers City

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Siperfaqe: 116.99 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhomë gjumi
• 2 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Ofron mundesi pagese me 2 Keste

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO93
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 28
Sip. e brendshme 99.40 m2
Sip. Totale 116.99 m2
Sip. Toke 116.99 m2
Kati 5

Karakteristikat

Shopping Center