Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Rezidencen Mei's Garden, Ish Fusha e Aviacionit,

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe neto: 90.50 m²
• Sipërfaqe bruto: 107.43 m²
• Kati 5
• Apartamenti përfshin një sallon, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy banjo
• Ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme
• Ideal për familje ose për investim
• Fazë Grope Aktualisht

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO24
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 83
Sip. e brendshme 91 m2
Sip. Totale 107 m2
Sip. Toke 107 m2
Kati 5