Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Paskuqan pranë bulevardit të ri

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Siperfaqe: 85.67m2
• Orjentimi jug

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO50
Lloji Apartment
Statusi In project
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 118
Sip. Totale 86 m2
Sip. Toke 86 m2

Karakteristikat