Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament ( në një Vilë )1+1+P për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Komisariatit nr 4

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• E mobiluar

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO64
Lloji Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 57
Kati 3

Karakteristikat

Police
School

skyline.property_location