Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit tek Kompleksi Sima Com

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
•2 Tualete
• Ballkon
• E Mobiluar
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO65
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 66
Kati 3

skyline.property_location