Shitet Apartamenti 2+1 – Univers City

94.540 €
univers city, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 2 Maj, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 96.54 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Univers City

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 96.54 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhomë gjumi
• 1 Tualet
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: univers city
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22449
Çmimi: 94.540 €
Madhësia e pronës: 96.54 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 96.54 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
83.950 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka