Shitet Apartament 2+1 – Bulevardi i ri

157.080 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 1 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 112.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet tek Bulevardi i ri, Stacioni trenit


Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Siperfaqe: 112.2 m2


Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute


Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21145
Çmimi: 157.080 €
Madhësia e pronës: 112.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 112.20 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

129.000 €
Apartamente
E Disponueshme
85.000 €
Apartamente
E Disponueshme
156.000 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka