Shitet Apartament 2+1+P – Kompleksi Deliorgj

320.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme
Ekskluzive

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 3 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 118.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1+P për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Kompleksin Deliorgji

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 114.4 m2
• Orjentimi Jug

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualetë + 1 Depo ( Lavanderi)
• Ballkon
• Mobiluar
• Me ashensor
• Me certifikatë pronësie.

• Totalisht i Investuar
• Projekt me Dizajn dhe Cilësi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21804
Çmimi: 320.000 €
Madhësia e pronës: 118.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 118.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

149.520 €
Apartamente
E Disponueshme
93.800 €
Apartamente
E Disponueshme
93.030 €
Apartamente
E Disponueshme
150.969 €
Apartamente
E Disponueshme

Shitet Apartamenti 2+1 – Kompleksi E-8...

rruga dritan hoxha, ,
DhomaBanjë ID 22266 116.13 m2

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA