Shitet Apartament 2+1 – Paralel Living

148.837 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 6 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 114.49 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boskos, tek Kompleksi Paralel Living

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4
• Siperfaqe: 114.49 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Super Cmim  -1300 Euro/ m2 

Firma aktualisht e ka 1500 Euro/m2

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21519
Çmimi: 148.837 €
Madhësia e pronës: 114.49 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 114.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Eneraldo Mukaj

Agjent
Agjent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu