Shitet Ambjent – Paralel Living

E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 15 Janar, 2024
  • 1 Tualet
  • 60.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Ambjent për shitje
Ambjenti ndodhet në zonën e Don Boskos, në rezidencen Paralel Living rrugë kryesore

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe: 60m2

Organizimi i brendshëm:
• Tualet
• Bosh
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21555
Madhësia e pronës: 60.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 60.00 m2
Rooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

17.000 €
Ambiente
E Disponueshme
455.000 €
Ambiente
SHITUR

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA