Shitet Apartamenti 1+1 – Kompleksi Aura

115.640 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 6 Shkurt, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 82.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Laprakës, rruga Dritan Hoxha

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 82.6 m2
• Orjentimi Veri

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

1400 Euro/m2

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21728
Çmimi: 115.640 €
Madhësia e pronës: 82.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 82.00 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka