Shitet Apartamenti 2+1 – Ekspozita Vasil Shanto

626.325 €
vasil shanto, ,
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 29 Prill, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 178.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet tek Ekspozita ne vasil shanto

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 9
• Siperfaqe: 178,95 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2Dhoma gjumi.
• 2Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Address: vasil shanto
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 22423
Çmimi: 626.325 €
Madhësia e pronës: 178.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 178.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Andi Xheka

Agent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355697291265 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Andi Xheka