Shitet Apartamenti 2+1/ I Konvertuar në Garsoniere dhe Ap 1+1 – Jordan Misja

200.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 1 Maj, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 96.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 – i konvertuar ne një Garzoniere dhe një Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamentet ndodhen pranë rrugës Jordan Misja

Informacion mbi apartamentin :
• Kati 6
• Siperfaqe: 96 m2 Bruto
• Orjentimi Veri-Perëndim

Organizimi i brendshëm Apartamentit 1+1:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• E mobiluar dhe investuar shumë mirë ( cilës maximale )
• Me ashensor
• Perfshin dhe Një Post Parkim
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Organizimi i brendshëm Apartamenti Garsionere :
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• Dhoma gjumi i perfshirë ne sallon.
• 1 Tualet
• E mobiluar dhe investuar shumë mirë ( cilës maximale )
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Ideale per qera ditore

Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 22222
Çmimi: 200.000 €
Madhësia e pronës: 96.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 96.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

123.000 €
Apartamente
E Disponueshme
120.000 €
Apartamente
E Disponueshme
103.400 €
Apartamente
E Disponueshme
94.540 €
Apartamente
E Disponueshme

Ari Toska

Konsulet imobilar

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 69 306 1600 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Ari Toska