Shitet Apartamenti 2+1 – Yzberisht

130.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 13 Shkurt, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 100 m2 Neto
• Orjentimi Jug

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete
• 2 Ballkon
• 1 Depo
• E Mobiluar
• Me ashensor

Per me shume informacione na kontaktoni!

Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 21739
Çmimi: 130.000 €
Madhësia e Lotit të Pronës: 100.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 1
Other Features
I Mobiluar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Eneraldo Mukaj

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355692309206 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Eneraldo Mukaj