Shitet Apartament 1+1 – Bulevardi I Ri

88.200 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 9 Shkurt, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 58.80 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Bulevardit te ri (Ndregjoni)

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7 dhe 8
• Siperfaqe: 58.8m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhoma gjumi.
• 1 Tualete 
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

1500Euro/m2 – Mundësi pagese me këste

Per me shume informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21759
Çmimi: 88.200 €
Madhësia e pronës: 58.80 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 58.80 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

user image

Ari Toska

Konsulet imobilar

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu