Opsione Vilash për Shitje- Long Hills Residence

690.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme
Luxury

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 1 Shkurt, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Tualet
  • 326.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Vila te ndryshme për Shitje.

Vila ndodhet në Long Hill Residence. Residenca përmban dy parqe të rrethuara nga dy grupe njësish rezidenciale. Ky kompozim sjell një ambient unik e privat në marrëdhënie të ngushtë me natyrën. Objektet janë të përqendruara në perimetrin e jashtëm të sitit për të maksimizuar hapësirën e lirë, ku njerëzit mund të shijojnë ambientet rekreative të parkut dhe të liqenit.

Orientimi i rezidencave drejt parkut të gjelbëruar, përpos pamjeve panoramike siguron edhe privatësine e cdo apartamenti, në një kompleks ku do të ofrohet siguri maksimale dhe asistencë recepsioni 24 ore.

 Vilat me tipologji të ndryshme arkitektonike, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët. Kompleksi do të përmbajë universitet, hapësira sportive dhe rekreative, pedonale, parkim të dedikuar si edhe ambiente shërbimi me bare, restorante dhe supermarkete.

Informacion mbi Vilat :
• Kati -1, 0,1,
• Siperfaqe: 326 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 3 Tualete 
• Ballkon
• Bosh
• Depo

• Kati nen toke opsion personal për parkim ose shfrytëzim ambjenti për dhoma tjera ( si përshembull Ambjent për Palester)

• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

•Fotot janë Ilustrim të Pronave.

•Cmimi i negocueshëm

Për më shumë informacione na kontaktoni!

ID e pronës : 21674
Çmimi: 690.000 €
Madhësia e pronës: 326.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 326.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 3
Banjo: 3
Other Features
Bosh, i pa mobiluar

Other Agents

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO
REAL ESTATE AGENT

Xhefri Alliu

Agjent

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355 68 446 2134 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

Xhefri Alliu