Shitet Apartament 2+1- Komuna e Parisit

270.000 €
E Preferuar
Rezultatet e kërkimit tuaj
E Disponueshme

Të përgjithshme

  • Përditësuar më:
  • 24 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 111.00 m2

Përshkrimi i pronës

Disponojmë Apartament 2+1 për shitje. Apartamenti ndodhet te Komuna e Parisit, në një pallat të ri me ashensor dhe të mirë administruar.

Informacione mbi apartamentin :
• Sipërfaqja e apartamentit : 111 m2
• Kati 10

Organizimi:
• Ambient ndenje
• Ambient gatimi
•Korridor shpërndarës
• 2 Dhoma gjumi, nga të cilat njëra me tualet
• 2 Tualete

Detaje të tjera:
• E investuar së fundmi
• E pa banuar më parë
• Sistem kondicionimi
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor
• Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të mira për te banuar, dhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

ID e pronës : 21631
Çmimi: 270.000 €
Madhësia e pronës: 111.00 m2
Madhësia e Lotit të Pronës: 111.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Banjo: 2
Other Features
I Mobiluar

Other Agents

Xhefri Alliu

Agjent
Agjent

Similar Listings

93.240 €
Apartamente
E Disponueshme
98.700 €
Apartamente
E Disponueshme
93.555 €
Apartamente
E Disponueshme

BERNARDO XHEKA

Skyline Real Estate CEO

Contact Me

Doni të planifikoni një takim?
Telefononi +355684711141 WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahasoni Listimet

BERNARDO XHEKA