Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Rezidencen Mei's Garden, Ish Fusha e Aviacionit,

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe bruto: 69.11 m²
• Kati 2
• Apartamenti përfshin një sallon, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy banjo
• Ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme
• Ideal për familje ose për investim
• Fazë Grope Aktualisht

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO82
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 70
Sip. e brendshme 58.22 m2
Sip. Totale 69.11 m2
Sip. Toke 69.11 m2
Kati 2

Karakteristikat