Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boscos

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 124.1 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualet
• 2 Ballkone
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë Grope
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO84
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 39
Sip. e brendshme 104 m2
Sip. Totale 124 m2
Sip. Toke 124 m2
Kati 3