Pershkrimi i Prones

Disponojmë Ambjent për qera.
Ambjenti ndodhet në zonën e sheshit Wilson, Rruge Kryesore

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Siperfaqe: 80 m2

Organizimi i brendshëm:
• Tualete
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO87
Lloji Shop
Statusi Used
Website Views 25
Sip. Toke 80 m2