Pershkrimi i Prones

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Astirit, pranë Jata Market

Informacion mbi Ambjentin:
* Kati 0
* Siperfaqe: 70m2 bruto / 59.9m2 neto

Organizimi i brendshëm:
* Salloni
* Duplex
* Tualet
* Aktualisht në gjëndje pune
* Shitet bosh pa paisjet dhe mobilje
* Investimi qëndron

©️ Skyline Real Estate

Per me shume informacione na kontaktoni

Detajet e Prones

Referenca: PRO88
Lloji Penthouse
Statusi Used
Tualetet 1
Website Views 61
Sip. e brendshme 59.9 m2
Sip. Totale 70 m2
Sip. Toke 70 m2