Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet Tek Vila L 2

Informacion mbi apartamentin:
* Kati 9
* Siperfaqe: 102.29 m2
* Orjentimi Perëndim

Organizimi i brendshëm:
* Salloni dhe Ambienti gatimit.
* 2 Dhoma gjumi.
* 2 Tualete ( Njera me Dritare )
* Ballkon
* Bosh
* Me ashensor
* Proces Hipotekimi

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO91
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 38
Sip. Totale 102.29 m2
Sip. Toke 102.29 m2
Kati 9