Pershkrimi i Prones

Ky apartament i vendosur në katin e shtatë dhe ofron një jetesë të rehatshme në zemër të Tiranës.
• Sipërfaqe neto: 82.2 m²
• Dhoma ndenjeje: 1
• Kuzhinë: 1
• Dhoma gjumi: 2
• Banjo: 1
• I pajisur me kondicioner
• Ndodhet afër qendrës tregtare dhe spitalit
• Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne

Detajet e Prones

Referenca: PRO2
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 29
Sip. e brendshme 82 m2
Kati 7

Karakteristikat

Air Conditioning
Shopping Center
Hospital