Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit tek Kompleksi Sima - Com

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• E mobiluar dhe Investuar ne detaje
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO3
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 55
Kati 4

skyline.property_location