Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera
Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit Ngjit me Kompleksin fratari

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• Tualete
• Ballkon
• mobiluar
• Me ashensor
Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO4
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 42
Kati 5