Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 – i konvertuar ne një Garzoniere dhe një Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamentet ndodhen pranë rrugës Jordan Misja

Informacion mbi apartamentin :
• Kati 6
• Siperfaqe: 96 m2 Bruto
• Orjentimi Veri-Perëndim

Organizimi i brendshëm Apartamentit 1+1:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet
• Ballkon
• E mobiluar dhe investuar shumë mirë ( cilës maximale )
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Organizimi i brendshëm Apartamenti Garsionere :
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• Dhoma gjumi i perfshirë ne sallon.
• 1 Tualet
• E mobiluar dhe investuar shumë mirë ( cilës maximale )
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Ideale per qera ditore

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO7
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 2
Website Views 62
Sip. e brendshme 96 m2
Kati 6

Karakteristikat