Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Rrugën Dritan Hoxha

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• Siperfaqe: 116.13 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Detajet e Prones

Referenca: PRO10
Lloji Apartment
Statusi In project
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 34
Sip. e brendshme 100 m2
Sip. Toke 116 m2
Kati 8

Karakteristikat

Shopping Center