Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartamente 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes se re Akses Tirana, Rruga 29 Nentori

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5,6,7,8
• Siperfaqe: 128 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Detajet e Prones

Referenca: PRO11
Lloji Apartment
Statusi In project
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 61
Sip. e brendshme 128 m2
Sip. Toke 114 m2

Karakteristikat

Shopping Center