Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në rrugën e Barrikadave

Informacion mbi apartamentin:
Kati 3
Siperfaqe: 78.71 m2

Organizimi i brendshëm:
Salloni dhe Ambienti gatimit.
1 Dhoma gjumi.
1 Tualete
Ballkon
Bosh
Me ashensor
Hidrosanitare Inkaso
Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute
Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO21
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 198
Sip. e brendshme 65 m2
Sip. Totale 79 m2
Sip. Toke 79 m2

Karakteristikat

City Center