Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në kompleksin Jolla, Rr. “Sokrat Miho

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 67.31m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Faza perfundimtare
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO23
Lloji Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 108
Sip. e brendshme 59 m2
Sip. Totale 67 m2
Sip. Toke 67 m2
Kati 7

Karakteristikat