Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në Rrugen Dritan Hoxha

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 4
• Siperfaqe: 74.9 m2
• Orjentimi Jug Lindje

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualete
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO30
Lloji Apartment
Statusi In project
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 89
Sip. Totale 75 m2
Sip. Toke 75 m2

Karakteristikat