Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në rrugen Dritan Hoxha

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 111 m2
• Orjentimi Veri Lindje Perendim

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Verand ( 15.5 m2)
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO31
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 84
Sip. Totale 111 m2
Sip. Toke 111 m2

Karakteristikat

Shopping Center
School