Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Alba Astir

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Siperfaqe: 136.47 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 1 Dhomë depo
• 2 Ballkone
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO34
Lloji Apartment
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 52
Sip. e brendshme 121 m2
Sip. Totale 136 m2
Sip. Toke 136 m2
Kati 1