Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boskos, tek Kompleksi Paralel Living

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 149.20 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO36
Lloji Apartment
Statusi In project
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 42
Sip. e brendshme 130 m2
Sip. Totale 149 m2
Sip. Toke 149 m2
Kati 3

Karakteristikat

Hospital