Pershkrimi i Prones

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boskos, tek Kompleksi Paralel Living

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Siperfaqe: 112.90 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Hidrosanitare Inkaso
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet e Prones

Referenca: PRO40
Lloji Apartment
Statusi In project
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 28
Sip. e brendshme 98 m2
Sip. Totale 113 m2
Sip. Toke 113 m2
Kati 3

Karakteristikat

Hospital